Demet ile telefonda sohbet

Şimdi hayal et söylediklerimi: Sıcak bir yaz günü, şahane bir kumsalda güneşin sıcağından şikayet ederken, rüzgar hafif esip tenimizi biraz olsun serinletirken birbirimizle göz göze geliyoruz. Ben 1.75 boyunda 60 kilo, oldukça seksi kıvrımları olan kumral bir çıtırım. 23 yaşındayım ve gençliğimingüzelliğimin farkında biraz ateşli ve oynak birisiyim. Saçlarım omuzlarımda ıslak ıslak savruluyor ve denizden  çıkmışım havluma uzanıyorum, sense şezlongda uzanmış bana bakıyorsun. Havlumu elime aldım kurulanırken sana doğru çeviriyorum başımı tesadüfen ve gözlerimiz birbirine adeta kenetleniyor. İkimiz de anlıyoruz birbirimizin içinden geçenleri, pek uslu birine benzemiyorsun, hemen fark ediyorum, sen de bu sıcak yaz gününün gecesini daha da alevlendirecek çıtırını bulduğunu hissediyorsun. İkimiz de birbirimizi gözetliyoruz bir süre, ilk adımı sen atıyorsun, sonra beraber içkilerimizi yudumlarken buluyoruz kendimizi.

telefonda sohbet

Arkadaşlarımızı atlatıp geceyi beraber geçirmeye karar veriyoruz. Ben olacakları düşündükçe içim kıpır kıpır oluyor, akşamı iple çekiyoruz ve akşam senin oteline geliyorum. Loş ışık ve güzel kokulu mumlar eşliğinde şarap içiyoruz ve erotik sohbetler etmeye başlıyoruz, yavaş yavaş boynumu öpmeye başlıyorsun, ben de sana
karşılık veriyorum, hiç acele etmiyoruz, nasıl olsa bütün gece beraberiz. Uzun uzun öpüşüyoruz, birbirimizin en özel yerlerini bile doyasıya okşuyoruz, hafif hafif soyunuyor ve birbirimizi okşuyoruz, sen bu yavaş ritmden sıkılıyor biraz hızlanmak istiyorsun, ben de sana ayak uyduruyorum. Üstümüzde kalan son kıyafetleri de çıkarıp zevkin doruklarına dalıyoruz. Sana yaptıklarıma şaşırıyor, bu kadar azgın oluşuma inanamıyorsun. Sana neler yapacağımı öğrenmek için beni hemen ara, telefonda sex yapmanın tadını benimle çıkar.

Yorum yapın