Ateşli sohbet hattından Tuğba

Selam tatlım ben Tuğba, Fantezilerimi paylaşmak istiyorum seninle. Telefonu eline alıp sohbet numarasını çevirdiğinde karşına çıkacağım ve seninle sıcak sohbet etmenin keyfini yaşayacağız. 26 yaşındayım ve bekarım, kimseye ait olmadan özgürce cinselliğimi yaşıyor, karşımdaki kişiyi de mutlu etmenin yollarını çok iyi biliyorum.

Ateşli sohbet hattından Tuğba

Ansızın karşına çıktığımı hayal et: Bir otel odasındayız. Boyum 1.70 ve 60 kiloyum. Üstümde kırmızı mini bir saten elbise var. Ela gözlerim ve dolgun dudaklarımla yüzümü yüzüne yaklaştırıyorum, ilk hamlenin benden gelmesine şaşırıp heyecanlanıyorsun. Seni öpmeye başlıyorum sen de bana karşılık vermeye başlıyorsun, üstündekileri çıkarıyor seni sırt üstü yatırıyorum, yavaşça üstüne uzanıyorum vücuduma istediğin gibi dokunmana izin veriyorum, boynunu ve kulaklarını öpmeye başlıyorum, çıldırıyorsun. Heyacanlanıp bana doğru hamle yapıyorsun, beni hırçın bir şekilde sırt üstü yatırıp üstüme uzanıyorsun, dudaklarını  boynumda gezdiriyor sonra aşağıya doğru inmeye başlıyorsun, göğüslerimin dolgunluğu ve ağzındaki tadım hoşuna gidiyor ama sen biraz daha aşağı inmek istiyorsun. Acele etmemize gerek yok, sevişmenin keyfini çıkarsak daha iyi olur bebeğim, acele etme! Keyfimi çıkar!

Ateşli sohbet hattından Tuğba Konuş

Seni daha da keyiflendirmek için şimdi üste çıkıyorum ve vücudunu öpmeye, boynundan kasıklarına doğru inmeye başlıyorum. Vücudunu öpmeye ve emmeye devam ederken seni iyice çıldırtıyorum ve artık ben de seni içimde hissetmek için sabırsızlanmaya başlıyorum. Sen hangi pozisyonu seversin emin olamıyorum ve sana soruyorum, sen içime girerken üstte mi altta mı olmak istersin? Cevabın ne bebeğim, bana cevabını söylemek için beni ara. Canlı sohbet hattında seni bekliyorum. Bu hikayenin sonunu beraber yazalım, ateşli sohbet telefonun ucunda seni bekliyor, bir an önce araman için sabırsızlanıyorum bebeğim.

Yorum yapın